Безпечні платежі та безпека даних на Wall 31

ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

1. Визначення термінів 

Користувач інтернет-магазину (Користувач) Wall 31 – це фізична особа, яка вносить свої персональні дані для забезпечення можливості інтернет-магазину Wall 31 (Wall 31) правильно та вчасно виконати замовлення цієї фізичної особи.

Автор Wall 31  — це фізична особа, яка вносить свої персональні дані для забезпечення можливості Wall 31 правильно та вчасно розміщувати авторські роботи на Сайті, обробляти замовлення та здійснювати платежі за вказаними Автором реквізитами.

Wall 31 – це підрозділ ТОВ «ВОЛЛ 31». Для забезпечення діяльності Wall 31 може залучати сторонніх постачальників, які також будуть використовувати дані Користувачів та Авторів Wall 31 для забезпечення вчасного виконання замовлень та розрахунків.

Інтернет-магазин – сукупність веб-сторінок, доступних за Internet адресою https://wall31.com

Персональні дані – дані фізичної особи: ПІБ, стать, адреса, платіжні реквізити тощо; 

2. Реєстрація та оформлення покупок

Реєструючись на Wall 31 або виконуючи покупки без реєстрації, Вам необхідно внести персональні дані, оскільки від цього залежить повнота та своєчасність виконання Ваших замовлень.

Погоджуючись із використанням Умов та положень нашого магазину, Ви надаєте повну згоду ТОВ "ВОЛЛ 31" та його постачальникам на обробку персональних даних для повноцінного виконання Ваших замовлень. 

3. Процес обробки персональних даних

Процес обробки персональних даних включає в себе будь-які дії та/або сукупність дій, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), видаленням Персональних даних Користувача та Автора з метою забезпечення роботи сервісів інтернет-магазину Wall 31.  

4. Передача персональних даних третім особам

Персональні дані можуть бути передані третім особам лише у випадках, передбачених чинним законодавством України. Згода Користувача на обробку його персональних даних не вимагає від Компанії додаткових повідомлень при передачі його персональних даних третім особам відповідно до чинного законодавства України.

5. Розміщення персональних даних

Персональні дані користувачів розміщені на серверах на території Європи та Сполучених Штатів. Wall 31 не розміщує жодних даних на території України.

6. Зміна персональних даних

Користувач може змінити свої персональні дані особисто в нашому інтернет-магазині. В разі потреби надати допомогу в зміні персональних даних просимо контактувати з нами за допомогою контактної форми.

7. Погодження на обробку персональних даних

Беручи до уваги це повідомлення, а також особисте внесення персональних даних в інтернет-магазині Wall 31 за адресою https://wall31.com з відповідними відмітками в полях погодження, Користувач або Автор Wall 31 підтверджує свою згоду на обробку нами своїх персональних даних.