ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ WALL 31

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ 

Wall 31 є підрозділом ТОВ «ВОЛЛ31» (надалі "Wall 31", "ми" або "наш"). Компанія реалізує товари із друком оригінальних авторських дизайнів через наш інтернет-магазин, доступний за адресою https://wall31.com (надалі "Сайт"). Будь ласка, уважно прочитайте наступні Умови та положення (надалі «Умови», "Загальні положення") та нашу Політику з обробки персональних даних, яку можна знайти за посиланням https://wall31.com/privacy, і яка включена до цих Умов шляхом посилання на інформацію. Ці Умови регулюють Ваш доступ до Сайту та сервісів з купівлі товарів та сервісів для Авторів (надалі Сервісів) та є обов'язковою юридичною угодою між Вами та Wall 31. 

На деяких сторінках Сайту та Вашому доступі до певних Сервісів можуть бути опубліковані інші додаткові умови, які необхідно прийняти для отримання додаткових Сервісів. У разі виникнення конфлікту між цими Умовами та умовами, опублікованими для окремих Сервісів, додаткові умови мають перевагу щодо використання Вами або доступу до цієї області Сайту або Сервісів. 

Ви визнаєте та погоджуєтесь, що,  
- користуючись Сайтом або Сервісами, 
- купуючи роботу або послуги через сайт, 
- завантажуючи будь-який вміст на Сайт, 

Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і згодні з умовами та правилами, які прописані в даних Умовах.  

ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ЦИМИ УМОВАМИ, ТО НЕ МАЄТЕ ПРАВА ДОСТУПУ ДО САЙТУ. ТАКОЖ ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА ОТРИМУВАТИ ЖОДНИХ ПОСЛУГ В ЯКОСТІ ПОКУПЦЯ ЧИ АВТОРА. 

Якщо Ви приймаєте або погоджуєтеся з цими Умовами від імені Вашої компанії чи іншої юридичної особи, Ви підтверджуєте та гарантуєте, що маєте повноваження представляти дану компанію чи юридичну особу в зв'язку з використанням Сайту та Сервісів. 

ЗМІНИ ДО ЗАГАЛЬНИХ ПОЛОЖЕНЬ 

 Wall 31 залишає за собою право на власний розсуд міняти, додавати чи припиняти роботу Сайту або надання Сервісів, а також змінювати в будь-який час і без попереднього повідомлення ці Умови.  Якщо ми внесемо зміни до Загальних положень, то розмістимо оновлену версію на Сайті або повідомимо Вас про зміни. Ми також оновимо дату останніх змін і в разі використання Сайту чи Сервісів після дати останнього оновлення, Ви підтверджуєте, що погоджуєтесь із внесеними змінами. Якщо внесені зміни не є прийнятними для Вас – Ви повинні припинити використовувати Сайт, отримувати чи надавати будь-які Сервіси.