ПОЛІТИКА ЩОДО АВТОРСЬКИХ ПРАВ

ПОЛІТИКА ЩОДО АВТОРСЬКИХ ПРАВ 

Wall 31 поважає авторське право і в жодному випадку не використовує на Сайті або в Сервісах жодних робіт чи зображень, на які не отримав відповідних прав. Wall 31 очікує, що Автори теж поділяють нашу політику беззастережного дотримання авторських прав третіх сторін.  

Реєструючи обліковий запис Автора, Ви визнаєте та погоджуєтесь, що несете повну відповідальність за всі створені Вами товари з оригінальним дизайном, які Ви робите доступними для продажу через Сайт.  

Відповідно, Ви погоджуєте і гарантуєте, що:  

    1) щодо товарів з друком, створених на основі Ваших дизайнів , які Ви робите доступними через Сайт та Сервіси – Ви є єдиним та винятковим власником усіх таких дизайнів або у Вас є всі права, ліцензії, дозволи тощо. В разі потреби Ви можете надати на вимогу Wall 31 підтвердження Вашого права на дизайни, завантажені Вами на Сайт;  

    2) товари з Вашими дизайнами, які ви робите доступними на продаж через Сайт і Сервіси, передбачені цими Положеннями, не порушують або не будуть порушувати: 
    a. патенти,  
    b. авторські права, 
    c. товарні знаки, 
    d. моральні права або інші права інтелектуальної власності, 
    e. права на публічність або конфіденційність, 
    f. будь-якого закону чи правила. 

3) Ви не будете використовувати в своїх дизайнах елементи чужих авторських прав. 

Wall 31 перевіряє кожне зображення на предмет оригінальності і в разі порушення політики авторських прав ми будемо видаляти товари, створені на основі дизайнів, що порушують авторські права третіх сторін. 

В разі неодноразових порушень ми будемо змушені заборонити Автору використовувати наш Сайт і Сервіси і заблокувати обліковий запис Автора.