РЕЄСТРАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ

РЕЄСТРАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ КЛІЄНТА 

Щоб здійснювати покупку через Сайт (окрім користувачів, які використовують опцію покупки без реєстрації), спершу потрібно створити обліковий запис ("Обліковий запис"), пройшовши процес реєстрації на нашому Сайті. Для реєстрації на Сайті Ви можете перейти за посиланням: https://wall31.com/session/registration

Під час реєстрації Вам буде потрібно надати певну персональну інформацію: 
- Ім’я 
- Прізвище 
- Адресу електронної пошти 
- Пароль 

Після завершення нашого процесу реєстрації Ви станете Користувачем Сайту і будете мати можливість користуватись всіма доступними клієнтськими Сервісами. 

РЕЄСТРАЦІЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ АВТОРА 

Для отримання можливості створювати товари із друком Ваших зображень, Вам необхідно зареєструвати обліковий запис Автора і відкрити персональну галерею. 

Для реєстрації Автора Ви можете перейти за посиланням https://wall31.phenix.digital/how-to-open-your-gallery 

Під час раєтрації Автора Вам необхідно вказати наступну інформацію: 
- ім’я 
- прізвище 
- юзернейм (авторський нікнейм, який буде використовуватись у посиланнях) 
- країну 
- електронну пошту 
- аватар автора 
- банер для галереї 
- посилання на ваше портфоліо, яке ми переглянемо перед активацією Вашого Автора. 

Після завершення процесу реєстрації Автора та підписання Договору-оферти, Ви зможете створювати товари із друком Ваших зображень на продаж.  

Ви погоджуєтесь надавати точну, актуальну та повну інформацію під час реєстрації та оновлювати таку інформацію, щоб вона відповідала вищезазначеним критеріям. 

Wall 31 залишає за собою право призупинити або видалити Ваш обліковий запис, а також відмовити Вам бути Автором, якщо будь-яка інформація, надана під час реєстрації або після неї, виявиться неточною, неактуальною або неповною. Ви несете відповідальність за збереження свого паролю. Ви погоджуєтесь не розголошувати свій пароль будь-якій третій стороні та несете персональну відповідальність за будь-які дії, що стосуються Вашого Облікового запису, незалежно від того, чи Ви надавали третім сторонам дозвіл на таку діяльність чи дії. Ви повинні негайно повідомити Wall31 про будь-яке несанкціоноване використання Вашого Облікового запису. 


ПЕРСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ 

Після реєстрації на Сайті Користувач отримує доступ до персонального кабінету, в якому він може коригувати свою персональну інформацію, відслідковувати власні замовлення та повернення товару тощо. У випадку реєстрації Автора Ви отримаєте додатково кабінет Автора, в якому зможете створювати на товари для продажу із Вашими оригінальними дизайнами, контролювати всі замовлення, переглядати статистику продажів, що стосуються товарів із друком Ваших зображень.